KUCHNIE
I ANEKSY KUCHENNE

To najważniejsze pomieszczenie w każdym domu. Dobrze zaprojektowana poprawia organizację i zmniejsza czas spędzony nad przygotowaniem posiłków.

SZAFY I GARDEROBY

Służą do przechowywania nie tylko ubrań ale i sprzętów jak np. odkurzacz, suszarka czy deska do prasowania. Dzięki szafie na wymiar maksymalnie wykorzystasz dostępną do przechowywania przestrzeń przy jednoczesnym zachowaniu funkcjonalności.

KOMPLEKSOWE
REALIZACJE

Meble na wymiar do domu, mieszkania lub apartamentu, dostosowane do każdego pomieszczenia, najczęściej wybierane przy remoncie lub budowie nowej inwestycji. Meble dostosowane są do rozkładu pomieszczeń, idealnie się komponują i są spójne kolorystycznie, a przy tym zapewniają trwałość i spokój na lata.

MEBLE DLA FIRM

Dzięki nim praca staje się prosta i przyjemna, są też częścią wizerunku firmy. W związku ze zwiększoną eksploatacją takich mebli proponujemy najbardziej trwałe materiały, a przy produkcji skupiamy się na tym, by ich konstrukcja była odpowiednio wzmocniona i trwała. Na swoim koncie mamy już zrealizowane projekty takie jak kliniki medyczne, lokale usługowo-handlowe, sklepy, recepcje, pensjonaty i hotele.