Kuchnie i aneksy kuchenne

To najważniejsze pomieszczenie w każdym domu. Dobrze zaprojektowana poprawia organizację i zmniejsza czas spędzony nad przygotowaniem posiłków.

Szafy i garderoby

Służą do przechowywania nie tylko ubrań ale i sprzętów jak np. odkurzacz, suszarka czy deska do prasowania. Dzięki szafie na wymiar maksymalnie wykorzystasz dostępną do przechowywania przestrzeń przy jednoczesnym zachowaniu funkcjonalności.

Domy, mieszkania i apartamenty

Meble na wymiar dostosowane do każdego pomieszczenia, najczęściej wybierane przy remoncie lub budowie nowej inwestycji. Meble dostosowane są do rozkładu pomieszczeń, idealnie się komponują i są spójne kolorystycznie, a przy tym zapewniają trwałość i spokój na lata.

Meble dla biznesu

Meble dla Twojego biznesu, dzięki nim praca staje się prosta i przyjemna, są też częścią wizerunku firmy. W związku ze zwiększoną eksploatacją takich mebli proponujemy najbardziej trwałe materiały, a przy produkcji skupiamy się na tym, by ich konstrukcja była odpowiednio wzmocniona i trwała. Na swoim koncie mamy już zrealizowane projekty takie jak kliniki medyczne, lokale usługowo-handlowe, sklepy, recepcje, pensjonaty i hotele.